Polityka prywatności

Dążymy do zachowania prywatności wszystkich odwiedzających naszą stronę. Przeczytaj poniższą politykę prywatności, aby zrozumieć, w jaki sposób wykorzystujemy i chronimy informacje, które nam przekazujesz.
Nie wypożyczamy, nie sprzedajemy ani nie udostępniamy danych osobowych o Tobie innym osobom ani firmom niepowiązanym.
Możemy gromadzić Twoje imię i nazwisko, stanowisko, dane kontaktowe, w tym adres e-mail, dane demograficzne, takie jak kod pocztowy, preferencje i zainteresowania oraz inne informacje związane z ankietami i / lub ofertami klientów. Ta informacja służy zrozumieniu twoich potrzeb i zapewni Ci lepszą obsługę i produkty. E-maile promocyjne będą wysyłane na temat nowych produktów, ofert specjalnych lub innych informacji, które naszym zdaniem mogą okazać się interesujące przy użyciu podanego adresu e-mail. Ponadto możemy wykorzystywać dostarczone przez Ciebie informacje w celu dostosowania strony internetowej do Twoich zainteresowań.
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że Twoje zakupy w naszym serwisie są bezpieczne. Używamy najpotężniejszych technik szyfrowania Secure Socket Layers (SSL) w celu ochrony przed utratą, niewłaściwym użyciem lub zmianą danych użytkownika. Po prostu dodaje bezpieczeństwo do całego strumienia danych między twoją przeglądarką internetową a naszym systemem, co daje ci poczucie pewności, że podasz nam swój numer karty. Ponadto korzystamy z kontroli oszustw internetowych w celu ochrony transakcji kartą kredytową.
A kiedy zarejestrujesz się na naszej stronie internetowej, Ostrzegamy Cię, abyś wybrał hasło trudne do odgadnięcia, ale łatwe do zapamiętania. Prosimy o zabezpieczenie danych swojego konta. Jeśli znajdziesz jakieś informacje na temat swojego konta, skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy problem za Ciebie.
Zapoznaj się z płatnością kartą kredytową, otrzymujemy informacje o autoryzacji karty kredytowej bezpośrednio od banku, który wydał kartę, w celu weryfikacji przed sfinalizowaniem transakcji.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące niniejszej Polityki prywatności, skontaktuj się z nami przez e-mail nasz Zespół

Dzielić

Copyright © 2020 Buty Adidas Yung 96 Outlet Polska Online All Rights Reserved. Powered by www.pjszop.pl