Wysyłka

ILE BĘDĘ CZEKAĆ NA ZAMÓWIENIE?

Wysyłamy produkty od poniedziałku do piątku za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD - jak wolisz. Możliwy jest także odbiór osobisty, w naszej pracowni Fryzjerstwo PJ ul. Emilii Plater 9/11 Warszawa. 

Ważne! Zamówienia złożone w sklepie internetowym realizujemy po ich zaksięgowaniu na naszym koncie, co może nieznacznie wydłużyć czas realizacji podany przy produkcie. 

ILE KOSZTUJE TRANSPORT?

Koszt transportu zależy od firmy transportowej, którą wybierzesz (Poczta Polska lub firma kurierska DPD). Proponujemy Tobie różne rozwiązania: 

1. KURIER DPD – przesyłka dotrze do Ciebie następnego dnia roboczego (od daty nadania) na terenie całej Polski w cenie 16 zł (przelew lub transferuj.pl).

2. POCZTA POLSKA – przesyłka priorytetowa z potwierdzeniem odbioru w cenie 14 zł. Przesyłka dotrze do Ciebie w maksymalnie ciągu 3 dni roboczych od nadania. Zazwyczaj przesyłki docierają do Klientów po 2 dniach.

3. ODBIÓR OSOBISTY w Warszawie możliwy jest w naszym Showroomie przy ulicy Emilii PLATER 9/11 w Warszawie. O tym, że zamówienie przygotowane jest do odbioru, informujemy osobnym mailem.

Pozdrawiamy i zapraszamy do zakupów,
PJ TEAM